Hakkımızda

Merhaba, Özel bir çocuğa sahip olmanın getirdiği sorumluluk duygusu ve yaşadıklarımızdan edindiğimiz deneyimlerle, ilk olarak 18 Kasım 2002 tarihinde S.H.Ç.E.K’e bağlı E.C.E.-M.E. R. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adıyla, özel eğitime gereksinim duyan çocuklara ve ailelerine hizmet vermek, karşılaştıkları güçlüklerin üstesinden gelebilmeleri için yol göstermek, taşıdıkları bu ağır sorumluluğu bir nebze de olsa hafifletebilmek amacıyla çalışmalarımıza başladık.

17 Mart 2006’da T.C. M.E.B.’e bağlanarak adı değişen kurumumuz ÖZEL TAMYAMAN Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak (2008 yılına kadar bu isimle devam edip 2008 yılında MEB’e yapılan itiraz sonucu tekrar ECEMER Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ismini alarak) çocuk-aile ve uzmanlarla eş güdüm içinde çalışan; Eğitimde şeffaflık ve güven duygusunu önemseyen; Yeni bilimsel metotlara dayalı uygulamalarla, çağdaş çizgiden şaşmayan; İlkelerinden ve amaçlarından asla ödün vermeyen; Çok kısa sürede, verdiği eğitsel hizmet ile farklılığını herkese kabul ettiren; İşini gerçekten seven ve özel eğitime gönül veren uzman eğitimci, yardımcı personel ve hizmetli kadromuzla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Tüm içtenliğimizle uzattığımız elleri tutan siz değerli anne ve babalara; yarınınız, yaşam gayeniz ve umudunuz olan çocuklarınızla birlikte güven ve huzur dolu yarınlar dileriz.

Yasemin & H.İbrahim
TAMYAMAN